درباره ما

درباره شرکت هدیه صفای زرین

About

 شرکت تولیدی و بازرگانی هدیه صفا زرین با برند چیلای  از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در زمینه طیور آغاز نموده است . این مجموعه شامل واحدهای تولیدی پرورش مرغ گوشتی ، مرغ تخم گذار و دام زنده می باشد . همچنین به جهت تکمیل زنجیره طیور این شرکت اولین کشتارگاه صنعتی طیور با بروزترین تکنولوژی با ظرفیت ۱۱۰۰۰ قطعه در ساعت تاسیس نموده است.

کلیه فارم های مذکور در استان گلستان واقع شده است این مجموعه متمرکز بر مدیریت زنجیره تامین پروتئین در شاخه طیور می باشد که با مدیریت کارآمد تولید و به کارگیری دانش روز جهت توسعه و بهره برداری به دنبال ارزش آفرینی در راستای ارتقای سلامت و امنیت غذایی کشور می باشد. این مجموعه دارای ۳ فارم گوشتی با ظرفیت ۲۰۰ هزار قطعه می باشد. در بخش پرورش مرغ گوشتی از ظرفیت واحدهای اجاره ای و مشارکت در کشور استفاده می گردد که در این راستا شرکت اقدام به ایجاد واحدهای مشارکت مرغ گوشتی با استراتژی های افزایش تولید گوشت مرغ در هر دوره نموده است.در واحدهای مرغداری گوشتی با تمام تجهیزات به بالاترین میزان تولید گوشت مرغ پرداخته ایم.

این مجموعه دارای اولین واحد کشتارگاه صنعتی طیور در کشور با ظرفیت کشتار خط یک ۱۱ هزار قطعه و خط دو ۱۲ هزار قطعه در ساعت می باشد که محصولات تولید شده، توسط ماشین های مجهز به سیستم سرمایشی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در سبدهای مخصوص حمل و با دمای مناسب انجام می پذیرد. هر چند اهداف این شرکت متمرکز بر مرغ گوشتی است اما در زمینه فارم تخمگذار دارای ۴۰۰ هزار قطعه مرغ تخم گذار و ۱۷۰۰۰۰ قطعه پرورش جوجه پولت تخم گذار می باشد.

از برنامه های آینده این شرکت افزایش ظرفیت مرغداری گوشتی و گسترش شبکه باربری تا بتواند گام بلندتری در راستای سلامت مردم کشور عزیزمان ایران بردارد

We Are Here To Find The Best Solution For Your IT Problems

هدف چیلای

جامعه ای سالم و پرنشاط

هدیه صفای زرین

ما چه مسیری پیش رو داریم؟

ما یک گروه تولیدی و بازرگانی ،متمرکز بر مدیریت زنجیره تامین پروتئین و صنایع تبدیلی مرغ و تخم مرغ هستیم

ماموریت

ما یک گروه تولیدی و بازرگانی ،متمرکز بر مدیریت زنجیره تامین پروتئین و صنایع تبدیلی مرغ و تخم مرغ هستیم ؛ که با مدیریت کارآمد تولید و به کارگیری دانش روز جهت توسعه و بهره وری صنعت به دنبال ارزش آفرینی در راستای ارتقا سلامت و امنیت غذایی کشور هستیم.

اهداف

۱. طراحی راهکار های بهینه منطبق با نیاز بخش تولید و سلامت کالا
۲ . بهره مندی از دانش تغذیه ای برتر
۳ . استفاده از برترین متخصصین و اساتید کشور
۴ . حمایت حداکثری از منافع شرکای تجاری و تضمین کیفیت و راهکارهای محصولات طراحی شده
۵ . همراهی در طول مسیر ،برای تضمین اهداف مشترک
۶ . تامین مستقیم مواد اولیه و کاهش قیمت تمام شده
۷ . حذف واسطه از تولید تا توزیع
۸ . سبد محصول متنوع
۹ . پوشش جغرافیایی سراسری در کشور و کشور های همسایه
۱۰ . خدمات پشتیبانی و پیگیری سفارشات

دستاورد ها

۱. عاملیت تامین و توزیع در تنظیم بازار و کاهش قیمت
۲ . توزیع تا ۷ میلیون تن مرغ در سال
۳ . توزیع تا ۲۰ میلیون تخم مرغ در سال
۴ . دسترسی به بیش از ۱۰۰۰ واسطه توزیع کننده محلی در سراسر کشور
۵ . قریب به ۴ دهه حضور فعال و مستمر
۶ . اشتغال آفرینی برای ۱۰۰۰ نفر نیروی مستقیم و غیر مستقیم